v9 rolex datejust m279166 0001 28mm ladies president bracelet automatic online.the watchmaking crafts of cheap replica automatic rolex day date rolex calibre 2836 2813 mens 118239 silver tone under $53 is in the highest flight.

Lenka Kozderková

životopis

Fotografie a životopis (CZ,EN) ke stažení zde

Lenka Kozderková je absolventkou Státní konzervatoře v Ostravě, Janáčkovy Akademie Múzických Umění v Brně a ročního stipendijního pobytu na École Normale de Musique Alfred Cortot v Paříži, zakončeného Diplomem Supérieur. V letech1990-93 se aktivně zúčastnila mezinárodních interpretačních kurzů v Německu /u Eugenie Zuckermann/,v Itálii /u Severina Gazzelloniho/a ve Francii /u Christiana Lardého/. Stipendijní pobyt na Evropské Mozartově Akademii v Praze v roce 1993 jí umožnil studium komorní hudby u Sandora Vegha,Maurice Bourgua a Zuzany Růžičkové.
V letech 1995-97 vedla kurzy flétnové hry na Conservatoire National de Musique v Tunisu. V letech 1994 – 2001 spolupracovala jako autorka hudby s režisérem Ivo Krobotem a dramaturgem Michalem Lázňovským na představeních Metamorphoses ve Francii, v Praze pak Létání s Bachem, Jób a Archa. Po návratu z Francie pokračovala v zaměření na soudobou hudbu, improvizaci a propojení hudby s výtvarným a divadelním uměním. V roce 1995 se stala členkou MoEns Ensemble, souboru pro soudobou hudbu. V témže roce založila s houslistkou a performerkou Lenkou Župkovou autorské duo Goelan, které reprezentovalo Českou republiku mj.na Světové výstavě EXPO 2000 v Hannoveru. Dlouhodobě spolupracuje s nadací VIZE 97 Dagmar a Václava Havlových. 

Premiérovala řadu skladeb současných autorů : Miroslav Srnka, Michal Rataj, František Chaloupka, Marek Kopelent, Peter Graham, Jan Klusák, Ivana Loudová, Miroslav Pudlák, Hanuš Bartoň, Roman Zdeněk Novák, Dan Senn, Jakub Rataj, Arnošt Parsch, Alois Piňos, Martin Marek, Sylva Smejkalová, Jaroslav Rybář, Pavel Zemek, Lucie Vítková, Kateřina Růžičková, Lenka Kilic, Kateřina Horká, z nichž některé jí byly věnovány.

Jako sólová a komorní hráčka vystoupila v mnoha zemích Evropy, v USA a na festivalech -  Musik unter Tag Hannover, Forum neuer Music Koeln, Dartington Music festival, Pražské Jaro, Contempuls Praha, Ostravské dny nové hudby, Expozice nové hudby Brno, Forfest Kroměříž, Music Olomouc, Concentus Moraviae, Theatertage der kirche Hannover, Setkávání evropské soudobé hudby Brno. V květnu 2007 provedla Stockhausenovu Zeitmase v Carnegie hall v New Yorku.

Od roku 2006 pořádá Mezinárodní interpretační kurzy Hudba bez hranic, kde vyučuje spolu s renomovanými osobnostmi z celé Evropy:

https://hudba-bez-hranic.webnode.cz/

Pro Český rozhlas a televizi natočila desítky skladeb českých autorů.

Vyučuje na Mezinárodní konzervatoři Praha.